Hediye Levent ile söyleşi: “İdlib’de Türkiye’ye doğrudan saldırı çok düşük bir ihtimal, konvoy saldırısı bir koz olarak ön plana çıkacaktır”

İdlib’de Türkiye ve Suriye arasındaki gerilim devam ediyor. Dün TSK’nın İdlib’de bulunan 9 nolu gözlem noktasına giden konvoya yönelik hava saldırısında 3 sivil hayatını kaybetmiş, 12 kişi yaralanmıştı.

Hediye Levent, Suriye’deki gerilim ve İdlib’deki gelişmeleri değerlendirirken, Türkiye’ye ait gözlem noktalarına doğrudan bir saldırının çok düşük bir ihtimal olduğunu söyledi ve “Hem Şam hem de Rusya konvoy saldırısını bir koz olarak ön plana çıkaracaktır” dedi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar