Rize’nin tek CHP’li ilçe belediyesi Fındıklı’da büyük dönüşüm

Fındıklı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize’nin 11 ilçesi arasında, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin kazandığı tek ilçe belediyesi. Belediye Başkanı Ercüment Çervatoğlu seçimlerde yüzde 59.55 oranında oy alarak ilçe tarihinde CHP açısından önemli bir başarı yakalamıştı. Seçimlerin üzerinden yedi ayı aşkın bir süre geçti. Belediye Başkanı Çervatoğlu ve ekibi çalışmalarıyla Karadeniz’in bir ucundan dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

Uğur Gümüşkaya, Fındıklı Belediyesi’nin yeni yönetimi ve vatadaşlarla görüşerek, 31 Mart’ın ardından ilçede yaşanan değişimin izini sürdü.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar