Kaliforniya’da ev partisine saldırı: 4 ölü

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde, pazar günü bir evin bahçesindeki partiye silahlı saldırı düzenlendi. Polisin açıklamasına göre saldırıda dört kişi hayatını kaybetti, beş kişi ağır yaralandı, bir kişi ise hafif yaralı olarak kurtuldu.

Saldırgan, 35 kişinin birlikte futbol izleyerek eğlendiği partinin yapıldığı bahçeye girdi ve ateş açtı. Sesleri duyan komşular ambülans ve polis çağırdı.

Hayatını kaybedenlerin erkek ve 25-35 yaşları arasında olduğu dışında bir açıklama yapmayan polis, olay yerinden kaçan saldırganı yakalamak için çalışmalara başlandığını açıkladı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar