Medyascope.tv

KONDA

bekiragirdir

KONDA son anketini açıkladı: 1 Kasım’da tek başına iktidar yok

Tarhan Erdem ve Bekir Ağırdır yönetimindeki KONDA Araştırma ve Danışmanlık A.Ş.‘nin aboneleri için gerçekleştirdiği “KONDA Barometresi Siyasal ve Toplumsal Araştırmalar Dizisi” araştırmasının sonuçları belli oldu. Ankara Katliamı sonrasında, 24-25 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen ankete göre KONDA seçime katılımın yüzde 91 seviyesinde olacağını tahmin ediyor. Buna

Unknown

HDP 1 Kasım’da ne yapar?

Metropoll Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Şirketi’nin Başkanı Özer Sencar, Andy-Ar’ın sahibi Faruk Acar ve Konda’nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır ile yaklaşan 1 Kasım seçimlerini konuştuk. Ruşen Çakır’ın gerçekleştirdiği üç ayrı söyleşide konuklarımıza “HDP’nin 7 Haziran’dan 1 Kasım’a nasıl bir performans sergilediğini ve ‘tekrar seçimde’ ne yapacağını”

ak_partinin_sandik_gorevlisi_oldu_1307885217

AKP 1 Kasım’da ne yapar?

Metropoll Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Şirketi’nin Başkanı Özer Sencar, Andy-Ar’ın sahibi Faruk Acar ve Konda’nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır ile yaklaşan 1 Kasım seçimlerini konuştuk. Ruşen Çakır’ın gerçekleştirdiği üç ayrı söyleşide konuklarımıza “AKP’nin 7 Haziran’dan 1 Kasım’a nasıl bir performans sergilediğini ve ‘tekrar seçimde’ ne yapacağını”

chp-670

1 Kasım’da CHP ne yapar?

Metropoll Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Şirketi’nin Başkanı Özer Sencar, Andy-Ar’ın sahibi Faruk Acar ve Konda’nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır ile yaklaşan 1 Kasım seçimlerini konuştuk. Ruşen Çakır’ın gerçekleştirdiği üç ayrı söyleşide konuklarımıza “CHP’nin 7 Haziran’dan 1 Kasım’a nasıl bir performans sergilediğini ve ‘tekrar seçimde’ ne yapacağını”

KONDA Bekir Ağırdır

Medyascope.tv Özel Yayın: KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır ile 1 Kasım Seçimleri

21 Ekim Çarşamba günü saat 18:00’de Periscope ve Medyascope.tv YouTube kanalından canlı yayınlanan söyleşide KONDA Araştırma Şirketi Genel Müdürü Bekir Ağırdır ile 1 Kasım genel seçimlerini tartıştık. Yayının deşifresi: (Yayına hazırlayan Sedat Ateş) RÇ: Eylül ayında KONDA’da bir söyleşi yapmıştık seçmen eğilimleri konusunda, o günden