Ali Bayramoğlu, Yeni Şafak’tan ayrıldı

15 yıldır Yeni Şafak gazetesinde yazarlık yapan Ali Bayramoğlu, yazıları nedeniyle sorunlar yaşadığını açıklayarak gazetedeki yazılarına son verdi ve ayrıldı.

Ali Bayramoğlu, twitter hesabında yaptığı açıklamada, “15 yıldır yazarlığını sürdürdüğüm Yeni Şafak Gazetesi son dönemde yazılarımla ilgili sıkıntılar yaşamaya başladı. Benim de gazetenin buna yönelik tasarruflarını kabul etmem ve beklentisini karşılamam söz konusu değil. Gazete ile aramdaki ‘akit’ sürdürülemez hale gelmiş bulunuyor” diyerek Yeni Şafak’tan ayrıldığını duyurdu.

screen-shot-2016-09-21-at-11-16-40

Bayramoğlu gazetedeki köşesinde 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ilan edilen olağanüstü hal (OHAL) uygulamalarını eleştiren yazılar kaleme almıştı. Bu kapsamdaki son yazısı 15 Eylül 2016’da yayımlanan ‘İkaz’ başlıklı yazısıydı.

Bu bağlamdaki diğer yazıları:

10 Eylül 2016 tarihli ‘Ölçü’ yazısı

13 Eylül 2016 tarihli ‘Niyet’ yazısı

14 Eylül 2016 tarihli ‘Tuzak’ yazısı

 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar