“Fransız Örümcek Adam” Londra’da tutuklandı 

“Fransız Örümcek Adam” olarak bilinen Alain Robert, İngiltere’nin başkenti Londra’nın en yüksek gökdelenlerinden birine tırmandıktan sonra tutuklandı. Eski adıyla Heron Kulesi, şimdiki adıyla Salesforce Kulesi’ne tırmanan Robert’in tutuklanma sebebi tırmanışı sırasında ip veya güvenlik ekipmanı kullanmamış olması.
56 yaşındaki Alain Robert, 11 yaşından beri hobi olarak yüksek binalara tırmanıyor. “Örümcek Adam” aralarında Dubai’deki Burj Khalifa, Malezya’daki Petronas Kuleleri ve New York Times binası da olan onlarca gökdelene tırmanmıştı. Robert daha önce de izinsiz tırmandığı gerekçesiyle birkaç kez tutuklanmıştı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar