Fehmi Koru: Yeni bir medya geliyor ve eskisinin yerini almaya hazırlanıyor

Gazeteci Fehmi Koru, fehmikoru.com adresindeki blogunda yayınladığı son yazısında, internet üzerinden yayıncılık yapan yeni medyaya dikkat çekiyor. Yazıda Medyascope.tv’den de söz eden Koru, bu alanın “merkez” olarak bilinen medyadan daha “özgür” olabildiğine işaret ediyor.

Fehmi Koru, “İki ay sonra yapılacak seçimde belki de ilk kez ‘taşra’ sayılabilecek internet üzerinden yapılan yayınların izleyici sayısı, ‘merkez’ diye bilinen kanallardan daha fazla olabilecek. Herkes hazırlığını buna göre yapsın” diye de uyarıyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar