CHP İzmir İl Başkanlığı, İstanbul seçimleri için ücretsiz otobüs kaldıracak

CHP İzmir İl Başkanlığı, 23 Haziran’da İzmir’den İstanbul’a oy kullanmak için gidecek vatandaşlar için ulaşım desteği sağlayacak. ”23 Haziran’da İstanbul Yolcusu Kalmasın” başlığıyla paylaşılan görselde, İzmir ilçe başkanlıklarının telefon numaraları yer alırken, vatandaşlar bulundukları ilçelerdeki başkanlıkları arayarak otobüslerde kendilerine ücretsiz olarak yer ayırabilecek.

CHP’li vekiller İstanbul’da görevlendirilecek

CHP, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim kampanyasına 22 Mayıs’ta başlayacak. CHP’li 24 milletvekili Tuzla, Sultanbeyli, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Zeytinburnu, Şişli, Beyoğlu, Sarıyer, Beykoz, Bakırköy, Esenyurt, Üsküdar, Adalar, Bahçelievler, Büyükçekmece, Başakşehir, Eyüpsultan, Çatalca, Esenler, Bağcılar, Ataşehir, Silivri, Küçükçekmece’de ilçe sorumlusu olarak görev alırken, 16 milletvekili ise TBMM’de hazır bulunacak.

Bunların dışında kalan milletvekilleri İstanbul’da bulunarak, grup başkanvekilleri tarafından verilecek görevleri yerine getirecek. Bu milletvekillerine, uzmanlık gerektiren sorunlar için ayrıca görevlendirme yapılacak.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar