Ankara Gündemi (5): “Erdoğan’ın öne çıkmamasının sebebi olası bir seçim kaybında kendisinin konuşulmasının önüne geçmek” – Prof. Ülkü Doğanay ile söyleşi

Ankara Gündemi programında Batu Bozkürk ve Özgür Özdemir, konuklarıyla başkentte her hafta öne çıkan konuları ele alıyor. Bu hafta siyaset bilimci Prof. Ülkü Doğanay Ankara Gündemi’nin konuğu oldu. Doğanay, Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak yayınını değerlendirdi. Doğanay, Türkiye’de yaşanan birçok sorunun görmezden gelindiğini belirtip programın bir “demokrasi şöleni” gibi gösterilmesine tepki gösterdi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar