Motosikletle denize atlaması için arkadaşıyla iddiaya giren Balotelli hakkında suç duyurusu

Napoli polisi, İtalyan futbol yıldızı Mario Balotelli hakkında üç farklı suçtan suç duyurusunda bulundu. Sansasyonel davranışlarıyla sık sık gündeme gelen oyuncu, “kamusal alanda çevreye zarar verme”, “denizi kirletme”, “kumar oynamaya teşvik” suçlarından hâkim karşısına çıkabilir.

Ligue 1’de Marsilya takımının formasını terleten yıldız futbolcu, kamp öncesi tatil dönemini Napoli’de geçiriyor. Balotelli geçen hafta, “Motosikletle denize atlar mısın?” diyerek arkadaşı Catello Buonocore ile 2 bin euro karşılığında bahse girmişti.

Arkadaşının motosiklet ile denize atlamasının ardından bahsi kaybedip, arkadaşına 2 bin euro ödeyen ve sigarasını yakan Balotelli’nin görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Görüntülerin yayılmasının ardından soruşturma başlatan Napoli polisi, Mario Balotelli, Catello Buonocore ve diğer iki kişi hakkında, “kamusal alanda çevreye zarar verme”, “denizi kirletme”, “kumar oynamaya teşvik” suçlarından savcılığa suç duyurusunda bulunulduğunu duyurdu.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar