Suriye operasyonu – Bülent Yavuz: “Trump Türklerle Kürtler arasında arabuluculuk yapmaya niyetli, bunun için önce Erdoğan’ın elini PKK’ya karşı güçlendirmek istiyor”

Beyaz Saray’ın Amerikan askerlerinin Suriye’nin kuzeyinden çekileceğini açıkladığı Pazar akşamından bu yana, ABD Başkanı Donald Trump, en sevdiği iletişim aracı olan Twitter’ı kullanarak birbiriyle çelişkili gibi görünen çok sayıda mesaj vermeye başladı. Trump’ın çelişkili, kafa karıştırıcı, kimi zaman maddi hata da içeren sosyal medya paylaşımlarını iş dünyasının dijital transformasyonuna öncülük eden ABD merkezli Stagwell Grubu’nun yönetim kurulu danışmanı Bülent Yavuz’la konuştuk.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar