Kezban Küçük yeni çıkan kitabı “Türkiye’de Okuma Kültürü”nü anlattı

11 Şubat günü Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde okuma kültürünün konu edildiği bir söyleşi gerçekleştirildi. Türkiye’de okuma kültürünün tartışıldığı bu söyleşide uzman Türkolog Kezban Küçük de yeni çıkan kitabı “Türkiye’de Okuma Kültürü”nü anlattı.

Söyleşiye Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın, yazar Fatih Erdoğan ve uzman Türkolog Kezban Küçük katıldı. Türkiye’de okuma alışkanlığının tartışıldığı bu söyleşide Küçük, Tekin Yayınevi’nden çıkan “Türkiye’de Okuma Kültürü” kitabının öyküsünü de anlattı. Küçük, kitabında Medyascope’ta her perşembe yaptığı “Okuma Kültürleri” programına konuk olan 21 isimle okuma üzerine yaptığı söyleşilere yer veriyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar