Sabancı Üniversitesi’nden Kadınlar Günü etkinliği: Sanat ve Beden Üzerine Bir Konuşma

Yapı Kredi Kültür Sanat Loca’da geçtiğimiz Cumartesi, ‘Mekân, İmkân, İfade: Sanat ve Beden Üzerine Bir Konuşma’ adlı bir etkinlik düzenlendi.

‘Yasemin Özcan’ın, Flanöz’ün Kalbi’ adlı sunumuyla başlayan ve Nora Taşçıyan’ın moderatörlüğünde devam eden etkinlikte, Tuğçe Tuna, Melisa Önel, Nihat Karataşlı ve Huo Rf (Ümit Özdoğan) konuşmacı olarak yer aldı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü  vesilesiyle Sabancı Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Mükemmeliyet Merkezi’nin öncülüğünde düzenlenen paneli, Medyascope.tv olarak izledik ve konuşmacılardan Özcan, Tuna ve Önel ile panelin kendileri için ifade ettiği anlamı ve bugün Türkiye’de performans sanatını icra etmenin zorluklarını konuştuk.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar