Ölü genelev patronu Nevada eyalet meclisine seçildi

Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletinde, Cumhuriyetçi Parti’den eyalet meclisi seçimlerine katılan genelev patronu Dennis Hof, 16 Ekim günü çiftliğinde ölü bulundu. Hof’un ölümünün ardından salı günü yapılan eyalet meclisi seçimini de kazandığı ortaya çıktı.

Kendini “kadın tüccarı” olarak tanımlayan Hof, aynı zamanda bir televizyon yıldızıydı. Sahip olduğu çiftliklerden birinde 72. doğum gününü kutlarken yaşamını yitiren Hof’un ölüm nedeni ise henüz bilinmiyor.

Eyalet yasalarına göre, Hof’un yerine aynı seçim bölgesinde ikamet eden başka bir Cumhuriyetçi Parti adayının tayin edilmesi gerekiyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar