Wayne Rooney, ABD’de gözaltına alındı

Eski Manchester United’lı futbolcu Wayne Rooney’nin, 16 Aralık 2018 günü Virginia Havaalanı’nda “halka açık yerlerde toplumun huzurunu bozacak şekilde sarhoş olma ve küfretmekten” gözaltına alındığı belirtildi.

Şu anda ABD’de Major League Soccer (MLS) takımı DC United’da oynayan eski Manchester United yıldızı, mahkeme kayıtlarına göre 16 Aralık’ta Virginia’da gözaltına alındı. Mahkemeye çıkma sözü vererek gözaltından çıkan Rooney, kefalet ödemedi. Cuma günü görülen mahkemede Rooney, 25 dolar para cezası ve 91 dolar da mahkeme masrafı ödedi.

Premier Lig’de uzun süre Manchester United forması giyen Rooney, İngiltere’den ayrılarak MLS takımlarından DC United ile 2018 yılında 3,5 yıllık kontrat yapmıştı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar