Feminist podcast Deli Asiye, ilk yayınını yaptı

Ankara merkezli Deli Asiye podcast kanalının kurucuları Damla Duman, Zeynep Alica ve Biray Anıl Birer ilk yayınını yaptı.

Deli Asiye’nin ilk yayınında kendi feminizm yolculuklarını, bir araya gelip yayın yapmaya karar verme süreçlerini, Deli Asiye’nin anlamını ve daha pek çok şeyi anlatan kadınlar içlerini döküyor, bolca gülüyor ve yer yer hüzünleniyor.

“Deli Asiye’ler” ilerleyen bölümlerde evlilik, spor, göçmenlik, popüler feminizm gibi konuları çeşitli konuklarıyla beraber ele alacak.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar