2 milyon euro değerindeki antika Ferrari deneme sürüşünde “kaçırıldı”

Almanya’nın Düsseldorf kentinde satışa çıkarılan 1985 üretimi Ferrari araç, kendisini alıcı olarak gösteren bir kişi tarafından deneme sürüşü sırasında kaçırıldı. Araç Almanya polisi tarafından aynı gün bulundu, ancak yetkililerin aktardığına göre şüpheli sırra kadem bastı.

2 milyon euro değerinde olan Ferrari 288 GTO’nun reklamını görerek ilan sahibiyle iletişime geçen şüpheli, Deutsche Welle’nin haberine göre satıcıyla buluştu ve deneme sürüşü esnasında koltukları değiştirme talebinde bulundu. Şüpheli, sürücü koltuğuna geçtiği sırada kaldırımda duran satıcıyı ardında bırakarak gaza bastı ve hızla uzaklaştı. Polis şüpheliyi aramaya devam ediyor. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar