Aras Yayıncılık’ın, adını Ermeni aydın Zabel Yesayan’dan alan salonunun kapıları herkese açık

Aras Yayıncılık, içerisinde söyleşi, toplantı, atölyelerin yapılacağı, adını Ermeni aydın Zabel Yesayan‘dan alan Yesayan Salonu’nun açılışını gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla yaptı.

Aras Yayıncılık Genel Yayın Yönetmeni Rober Koptaş, salonun kullanımını, yapılacak olan etkinlikleri duyurdu ve salonun herkese açık olduğunu, özellikle de kadın örgütlerinin etkinlikleri için kullanılacağını açıkladı.

Aras Yayıncılık’ın alt markası olan ve çocuk kitapları yayınlayan Hippo Kitap adına konuşan, Hippo Kitap Yayın Yönetmeni ve editörü Lora Sarı da, cumartesi günleri çocuklar için burada atölyelerin olacağını söyledi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar