Ayşenur Arslan: “Ekrem İmamoğlu programa çıkarak bir şeyi teşhir etmiş oldu”

CHP İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Ülke TV’de Turgay Güler’in konuğu oldu. ”Sıradışı” adlı programda İmamoğlu ile Güler arasında geçen diyaloglar, #imamoğlusıradışında etiketiyle Twitter’da en çok konuşulan konu oldu.

Arslan: “Tam da beklendiği gibi bir program oldu”

Gazeteci Ayşenur Arslan, İmamoğlu’nun konuk olduğu programda yaşananları Medyascope.tv için değerlendirdi.

Arslan, ”Moderatör Turgay Güler bir davanın, kendince kutsal bir davanın neferi, mücahidi olarak görüyor kendini. İddialı bir şey olacak ama Güler’in, karşısındakini anlamak, karşısındakine soru sormak gibi bir niyeti olmadığını biliyorum” dedi. İmamoğlu’nun programa katılarak bir şeyi teşhir ettiğini söyleyen Arslan, HDP’ye ilişkin sorulara verdiği yanıtlarla ilgili ise, ”Eksik ve yanlış olarak yorumlamam, yorumlayamam” diye konuştu.

Söyleşinin tamamı:

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar