“Dindar Kürtler olarak önceleri çekinceyle yaklaştığımız CHP’nin Kürt sorununa bir çözüm perspektifiyle yaklaştığını gözlemliyoruz” – İlyas Buzgan ve Necip Kökerer ile söyleşi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Ağustos akşamı İstanbul’da, Hakkı Savunanlar Platformu’nun organize ettiği akşam yemeğinde Kürt Dili ve Edebiyatı mezunları ile buluştu. Gülçin Karabağ konukları Hakkı Savunanlar Platformu Başkanı İlyas Buzgan ve Başkan Yardımcısı Necip Kökerer ile toplantının ayrıntılarını ele aldı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar