Kerem Ardahan’ın bağımsız bir iç ses arayışı niteliğindeki sergisi “Super Cherry Turbo Punch”

Kerem Ardahan’ın resim ve linol baskılardan oluşan sergisi Super Cherry Turbo Punch, İstanbul Kadıköy’de bulunan Big Baboli Şarküteri’de ziyaretçiyle buluşuyor.

Çalışmalarında katıksız bir ifade biçimi aradığını söyleyen Ardahan, resimlerinde ve baskılarında, ilkel insanların ve çocukların temel ihtiyaçlarından ve kendilerini ifade etmek için yaptıkları hareketlerden, jestlerden en saf anları aradığını belirtiyor.

Super Cherry Turbo Punch, sanatçının 20 Şubat-20 Mart 2020 tarihleri arasında Cer Modern’de Hub Art Space’te açacağı Dipten Sesler Korosu adlı serginin bir parçası niteliğinde. Uzun süredir ele aldığı fikirleri ve yolculuğunu anlatmaya hazırlandığı Dipten Sesler Korosu’nun, tüm eserlerini kapsayacak nitelikte olduğunu belirten Ardahan, bağımsız bir iç ses arayışında olduğunu söylüyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar