Boşanma aşamasındaki Angelina Jolie ve Brad Pitt’in nafaka kavgası sürüyor

Hollywood yıldızı Brad Pitt, boşanma aşamasında olduğu aktris eşi Angelina Jolie’nin kendisi hakkında öne sürdüğü “çocukları için kayda değer bir yardımda bulunmadığı” iddiasını yalanladı ve Jolie’yi “medyayı manipüle etmeye çalışmakla” suçladı.

içfoto

ABD’li Hollywood yıldızı Brad Pitt’in avukatları, dün mahkemeye sundukları yeni belgelerde Pitt’in boşanma sürecinde olduğu eşi Angelina Jolie’ye 1.3 milyon dolardan fazla para ödediğini ve ünlü aktrise ev satın alması için 8 milyon dolar borç verdiğini belirtti.

Jolie’nin avukatı, Salı günü yaptığı açıklamada Pitt’in çocukları için “kayda değer bir yardımda bulunmadığını” öne sürmüştü.

Mahkemeye sunulan belgelerde Pitt’in avukatları ayrıca Jolie’nin iddialarını “medyayı manipüle etme çabası” olarak niteledi.

Jolie, boşanma dilekçesinde gerekçe olarak “şiddetli geçimsizliği” göstermiş ve takip eden süreçte çift çocuklarının velayeti üzerinde anlaşmazlık yaşamıştı. Pitt, çocuklarına karşı zaman zaman sergilediği öfkeli davranışları dolayısıyla “istismar” suçlamasıyla karşı karşıya kalmasına rağmen iddiaların asılsız olduğunu ıspatlamıştı.

2005 yılından beri birlikte olan çift, 2014 yılında evlenmişti.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar