Google Plus kapanıyor

Dünya genelinde 2.2 milyar üyesi olan sosyal ağ Google Plus’ı kapatma kararı alan Google, kullanıcılara konuyla ilgili bilgilendirme e-postası gönderdi ve Google Yardım üzerinden bir açıklama yayınladı.

“Kişisel Google+ hesabınız 2 Nisan 2019’da kullanıma kapatılacaktır” uyarısında bulunan Google’ın kapatılma için verdiği son tarih Ağustos 2019’du. Ancak güvenlik açığının tespit edilmesinin ardından tarih 2 Nisan 2019 olarak açıklandı.

Google’ın yaptığı açıklamaya göre, 4 Şubat’tan itibaren kullanıcılar, yeni Google+ profilleri, sayfaları, toplulukları veya etkinlikleri oluşturamayacak, açık olan hesaplar ise 2 Nisan tarihinde tamamen silinecek. Bu büyük değişikliğin ardından, şayet Google+ (Google Plus) hesabınız ile giriş yaptığınız başka uygulamalar veya siteler var ise, onları da değiştirmek zorunda kalacaksınız.


Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar