Gwyneth Paltrow’un sosyal medya paylaşımına kızından tepki geldi

Hollywood yıldızı Gwyneth Paltrow sosyal medya hesabından 14 yaşındaki kızı Apple Martin’le beraber çektirdikleri bir fotoğrafı paylaştı. Gwyneth Paltrow’ın Instagram’dan paylaştığı bu fotoğraf kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Ancak ünlü oyuncunun kızıyla kayak tatilleri sırasında çektirdikleri fotoğrafı izinsiz bir şekilde paylaşması, kızı Apple Martin’i kızdırdı.

Apple Martin yazdığı yorumda “Anne bunu daha önce tartışmıştık, benim iznim olmadan fotoğrafımı paylaşmamalısın” dedi. Kısa bir süre sonra Paltrow, Apple Martin’e cevap olarak fotoğrafta yüzünün tam olarak gözükmediğini, yüzünde kar gözlüğü olduğunu ifade ederek kendini savundu.

Bu paylaşım Paltrow’un takipçileri arasında bir tartışma başlattı. Takipçilerden bir kısmı Apple Martin’in haklı olduğunu düşünürken bir kısmı ise anneye hak verdi.

Paylaşım, çocukların fotoğraflarının onlardan izinsiz paylaşılmasına ilişkin tartışmayı yeniden gündeme getirirken, Apple Martin’in yorumu bir süre sonra silindi.

https://www.instagram.com/p/BvZwEmIhTF_/


Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar