Ankara Gündemi (7): “Kürt meselesinin çözümünde CHP’nin alacağı tavır önemlidir” – HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu ile söyleşi

Ankara Gündemi programında Özgür Özdemir ve Batu Bozkürk‘ün bu haftaki konuğu HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu‘ydu.

Gergerlioğlu, Türkiye’de 23 Haziran sonrası oluşabilecek senaryoları anlattı, Kürt meselesinin önemine vurgu yaptı. AKP’nin bölünebileceğini söyleyen Gergerlioğlu, ülkenin insan hakları karnesini de değerlendirdi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar