Mekan ve İnsan (72): Sürdürülebilir kalkınma ile toplumsal cinsiyeti sahada buluşturmak – S. Zafer Şahin ve Saniye Yeniay Arslan ile söyleşi

Mekan ve İnsan’ın 72. bölümünde Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Savaş Zafer Şahin ve KA.DER üyesi Saniye Yeniay Arslan ile symbiocity yaklaşımı ile sürdürülebilir kalkınma ve toplumsal cinsiyet hedeflerini Büyükçekmece’de gerçekleştirdikleri 18 aylık projede nasıl buluşturdukları üzerine bir sohbet gerçekleştirdik.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar