72 gün çalıştırdığı Gimnasia’dan istifa eden Maradona, taraftarın sokağa dökülmesiyle görevine döndü

Dünya futbolunun efsane isimlerinden Diego Armando Maradona takımının art arda başarısız sonuçlar almasının ardından iki gün önce Arjantin Süper Ligi ekiplerinden Gimnasia La Plata‘nın teknik direktörlüğünden istifa etmişti.

Maradona’nın istifası üzerine binlerce Gimnasia taraftarı sokaklara döküldü ve kulüp binasına yürüdü. Yaşananların ardından Maradona, istifasından iki gün sonra görevinin başına döndüğünü Instagram hesabından duyurdu.

https://www.instagram.com/p/B5JRmRale-V/

Maradona’nın Gimnasia kariyerinin 72 günü pek de parlak geçmedi. Eylül ayında teknik direktörlük görevine gelen Maradona, takımın başında çıktığı sekiz maçın sadece üçünü galip bitirebildi. Gimnasia, 24 takımlı Arjantin Süper Ligi’nde 22. sırada yer alıyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar