Halil Cibran: Bilinen tek video kaydı

Halil Cibran’a (1883-1931) ait, ne yazık ki tarihini ve yerini tespit edemediğim, şöyle bir kayıt buldum. Muhtemelen Cibran’a ait tek video kaydı.

Maalesef videonun sesi yoktu, ben de kendimce bir müzik ekledim. Sessizliği Cibran’dan bir alıntıyla doldurmaya çalışırsam: “Baskılara karşı isyan etmeyen, kendisine haksızlık yapmaktadır.”

Siz de -varsa- Cibran’dan sevdiğiniz sözleri yorumlara yazabilirsiniz. Müziği soracak olan olursa da, pek bir sevdiğim Max Richter’ın “Jan’s Notebook” adlı parçasından bir kısmı alıp kullandım burada.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar