Arsene Wenger görevi bırakacağını açıkladı

İngiltere Premier League’in adı Arsenal kulübüyle bütünleşmiş teknik direktörü Arsen Wenger sezon sonunda görevinden ayrılacağını açıkladı. Konuyla ilgili Alp Ulagay ile konuştuk.

22 yıldır Arsenal’ın başında olan Arsen Wenger, Premier League’in ikonlaşmış isimlerinden biri.

“Sezon sonu ayrılmanın doğru olduğunu düşünüyorum. Kulübe uzun yıllar hizmet etme ayrıcalığına sahip olduğum için minnettarım. Arsenal benim aşkım” diyen Fransız teknik adama, Arsenal’ın resmi internet sitesinden yapılan teşekkür mesajında Wenger’in sözlerine de yer verildi.

Wenger: “Böyle bir kulüpte uzun yıllar unutulmayacak şekilde görev aldığım için minnettarım. Teknik ekibe, oyunculara, yöneticilere ve taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Taraftarları takımın arkasında durmaya çağırıyorum. Sevgilerimle’’ açıklamasını yaptı.

Konuyu spor yazarı Alp Ulagay ile konuştuk:

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar