Femfikir (116): Kovid-19 salgını AB ve ABD’de toplumu ve siyaseti nasıl etkiliyor? – Elif Key ve Prof. Dr. Senem Aydın Düzgit ile söyleşi

Bu hafta, yeni tip koronavirüs salgınının Çin ve İtalya’dan sonra büyük bir ivme ile yayıldığı ABD’deki vakaların yaklaşık yarısının görüldüğü New York’ta yaşayan gazeteci ve yazar Elif Key ile Sabancı Üniversitesi öğretim üyesi, İstanbul Politikalar Merkezi Araştırma ve Akademik İşler Koordinatörü Prof. Dr. Senem Aydın Düzgit‘i ağırladım. Salgının ABD, Avrupa ve Türkiye’de toplum ve siyasete etkilerini konuştuk.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar