Karagümrük Spor Kulübü’nden “Otizme Farkındalık” projesi

 

Otizm ile ilgili farkındalık yaratabilmek ve otizmli çocukların eğitimlerine destek olmak için gerçekleştirilen projede, Karagümrük Spor Kulübü’nün ana sponsoru Unico Sigorta, formanın şort kısmındaki logo konumlandırma hakkını Tohum Otizm Vakfı’na devretti. Ayrıca 21 Ekim Pazar günü Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan maçın bilet satışlarından elde edilen gelirin tümü Karagümrük Spor Kulübü tarafından vakfa bağışlandı.

İkinci Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Karagümrükspor, sezonun 9. haftasında Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda konuk ettiği Etimesgut Belediyespor’u 3-0 mağlup etti. Mücadelenin ikinci yarısında oyunu domine eden Karagümrük, puanını 16’ya çıkarttı.

Mücadelenin sadece saha içinde olmadığını hatırlatan Karagümrük Spor Kulübü, köklerine yakışır şekilde yaptığı bu anlamlı hareketiyle kamuoyunun takdirini de kazandı.

Üst ligi hedefleyen Karagümrük, sezon boyunca formalarında ana sponsoru Unico Sigorta’nın logosu yerine ‘’Otizme Farkındalık’’ yaratmak için Tohum Otizm Vakfı’nın logosunu taşıyacak.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar