Femfikir (103): İç siyaset, uluslararası ilişkiler ve yargı açısından 2019’da Türkiye – Seren Selvin Korkmaz, Ayşe Çavdar, Mühdan Sağlam ve Hürrem Sönmez

Femfikir yılın bu son yayınında iç ve dış siyasetteki olaylar ile yargı alanındaki gelişmeler bağlamında Türkiye’nin 2019 karnesini çıkardı. Işın Eliçin‘in konukları İstanbul Politik Araştırmalar Enstitüsü (İstanPol) Genel Direktörü, siyaset bilimci Seren Selvin Korkmaz; gazeteci ve antropolog Ayşe Çavdar, uluslararası ilişkiler uzmanı ve Gazete Duvar yazarı Mühdan Sağlam ile Diken yazarı ve avukat Hürrem Sönmez‘di.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar