Ankara Gündemi (17): “Partiyi yıl sonuna kalmadan kuracağız” – Davutoğlu ile birlikte AKP’den istifa eden eski milletvekili Feramuz Üstün ile söyleşi

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun AKP’den istifa etmesiyle birlikte partiden ayrılan eski Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Ankara Gündemi programında Özgür Özdemir’e konuk oldu.

Üstün, “AK Parti içinde kendi aralarında partinin içinden geçtiği sorunları konuşanlar var ancak inandıklarını söyleyemiyorlar” dedi. Eski AKP’li vekil, Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı yeni parti içinse “Bu yıl bitmeden partimizi kuracağız” diyerek tarih verdi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar